מדוע כדאי להשתמש ב DATA CENTER

Data Center הוא מרכיב חיוני בתפעול יעיל של כל גוף עסקי גדול. ההשקעה הגדולה של שחקני מפתח כמו גוגל ופייסבוק בתחום המתרחב של מרכזי הנתונים, מעידה על החשיבות והפוטנציאל של שירות זה. סקר מאת Campos Research & Analysis מ-2012 חזה גדילה של 7.7% בהשקעת חברות במרכזי נתונים ב-2013. 97% מתוך 300 החברות שהשתתפו בסקר הביעו רצון להרחיב את תשתית מרכז הנתונים שלהן

מקצוענות

מרכז הנתונים מאפשר לארגון להתמקד בליבה העסקית שלו, לנהל את עסקיו באפקטיביות, ולשחרר את הצוות והמנהלים ממשימות עיבוד נתונים חיוניות, שאינן בתחום התמחות הארגון.

באמצעות מיקור חוץ של הטיפול בנתונים, החברה יכולה להנות מחסכון עצום באנרגיה, אחסון וציוד. בעזרת ניתוח וניהול צרכי החברה, המתבצעים על ידי מומחי מחשוב, החברות יכולות לרכוש את משאבי המחשוב המתאימים להן, ולהימנע מהשקעה בתשתיות מיותרות. בנוסף, מרכזי נתונים עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, מספקות ארונות תקשורת בדחיסות גבוהה ומערכות קירור חדשניות המצוידות ביכולות קירור מיטביות.

יעילות

חיסכון כספי

גמישות

ואפשרות לשדרג

השימוש בשירותי Data Center מאפשר לחברה גמישות, כך שהיא יכולה להרחיב את תשתית המחשוב בהדרגה, בהתאם לצרכיה, ולהימנע מהצורך לבנות או להרחיב מרכזי מיחשוב ותשתיות בתוך החברה עצמה.

מרכזי הנתונים מציעים אבטחה פיזית ודיגיטלית ברמה הגבוהה ביותר, כדי להבטיח הגנה מקסימלית של המידע הרגיש ורב הערך של החברה בכל מצב – דבר שמשאבי המחשוב הפנימיים של החברה אינם יכולים לספק בדרך כלל.

אבטחה

רגולציה

מרכזי הנתונים תואמים לתקינה של אחסון מידע בארגונים מסוגים שונים, וכך משחררים את צוות החברה מהצורך לטפל בדרישות התאימות בכוחות עצמם.

All Rights reserved GDC 2014

+ 972-73-3905411

12 Aba Eban Ave, Herzilia, 4672530, ISRAEL