מדוע כדאי לבחור בנו

מיקום

אסטרטגי

המיקום שלנו, בלב מתחם ההיי-טק בהרצליה, קרוב לעורקי תחבורה מרכזיים, עם נגישות שרידה לכל ספקי התקשורת העיקריים הפועלים בשוק המקומי. אזור שהוא גם יציב גיאולוגית במרכז הארץ, מהווה יתרון ברור במקרה של התאוששות מאסון.

אתר  GLOBAL DATA CENTER תוכנן במיוחד על מנת למנוע אילוצים המאפיינים מתקנים אחרים בישראל. המתקן שלנו מאפשר לייצר פתרונות אופטימליים ומותאמים אישית למגוון רחב של דרישות הלקוח, כולל תשתיות בקנה מידה גדול, ארונות תקשורת בדחיסות גבוהה,  אספקת חשמל בהספקים גבוהים, טכנולוגיות תקשורת מתקדמות, ואזורי לקוח מופרדים ומבודדים, המתאפיינים בדרישות אבטחה ייחודיות.

תכנון

חדשני

אבטחה

מתקדמת

האתר תוכנן על ידי יועץ אבטחה מוביל, במטרה לאפשר הגנה היקפית מאסונות שונים, כגון שריפות, רעידות אדמה או אירועים בטחוניים. בנוסף, פיתחנו ויישמנו מערכות ונהלי בקרה חדשניים על מנת למנוע פריצות והונאות.

אנו מספקים ללקוחות יעוץ שוטף מאת מנהל לקוח אישי, שמשמש כיועץ רב-תחומי ושותף מלא של הלקוח. אותו מנהל מלווה את הלקוח החל משלב התכנון ועד ההעברה הפיזית לאתר, ולאחר מכן ממשיך להיות זמין ללקוח במהלך כל תקופת השירות.

שירות

ייעודי

צוות

בעל ידע וניסיון

ל GLOBAL DATA CENTERצוות ניהול מהשורה הראשונה, הכולל אנשי מקצוע מוכשרים, בעלי ניסיון נרחב בניהול מערכות גדולות וגלובליות של מחשוב ואלקטרומכניקה בחברות הגדולות בישראל, כולל IBM, HP, סלקום, טבע, וסנדיסק.

All Rights reserved GDC 2014

+ 972-73-3905411

12 Aba Eban Ave, Herzilia, 4672530, ISRAEL